ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ

İnternet sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerinize ait gönderiler, Yurtiçi Kargo A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR?

Siparişlerinizin kargoya verilmesi ile ilgili yasal süre, hafta sonları, dini ve resmi tatil günleri hariç 1-30 gündür. Hızlı teslimat için öngörülen süre ise, resmi tatil ve bayramlar hariç 1-7 işgünüdür. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra, Yurtiçi Kargo A.Ş.’nin tarafınıza yapacağı teslimat süresi, gönderim uzaklığına göre 1-5 iş günü arasında değişmektedir. 

 

SİPARİŞİMİ NASIL TAKİP EDEBİLİRİM

İnternet sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerinizde, siparişiniz hazırlandığı zaman tarafınıza e-posta ile bilgi mesajı gönderilmektedir. Siparişiniz, anlaşmalı kargo firmasına teslim edildikten sonra, cep telefonunuza SMS ile kargo takip numaranız ve tahmini teslim tarihi, Yurtiçi Kargo A.Ş. tarafından bildirilecektir. Bu yüzden iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir biçimde yazmanız önemlidir.

 

SİPARİŞİMİ FARKLI BİR KARGO FİRMASI İLE İSTEYEBİLİR MİYİM?

OİKİ İletişim ve Satış Ticaret A.Ş’ nin ( www.olgunorkun.com ) sadece Yurtiçi Kargo A.Ş. ile anlaşmamız bulunmaktadır. Farklı bir kargo firması ile anlaşmamız bulunmadığından dolayı gönderim sağlanamamaktadır.